طراحی زیبای آشپزخانه بارنگ آبی| پایان سلطنت رنگ سفید

کابینت ‌آبی‌رنگ برای تمامی سبک‌ها

اخیراً استفاده از رنگ آبی در کابینت آشپزخانه از محبوبیت بیشتری برخورداراست. استفاده از رنگ آبی و ترکیب آن بارنگ‌های روشن و حتی چوب ‌دست مارا در انتخاب سبک کابینت باز می‌گزارد.

  • کابینت آبی‌رنگ سبک مدرن: اگر علاقه‌مند به کابینت مدرن هستید و یا سبک کلی منزل شما مدرن است پیشنهاد ما به شما استفاده از طیف روشن رنگ آبی است که در کابینت‌های زمینی و کانتر میتوان استفاده کرد.
  • کابینت آبی‌رنگ سبک کلاسیک و نئو کلاسیک: این سبک‌ها به دلیل وجود جزیره از طراحی‌های زیباتری برخورداراست و همچنین وجود ابزارها بر روی کابینت و ویترین‌هایی که ترکیبی از چوب و شیشه است می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای نشان دادن زیبایی کابینت آبی‌رنگ باشند در این سبک‌ها خود را محدود به طیف خاصی از رنگ آبی نکنید و با توجه به علاقه، متراژآشپزخانه و تیم طراحی که از آنها مشاوره می‌گیرید انتخاب کنید. وجود یک تیم طراحی مجرب و خلاق بسیار به شما در این مسیر کمک خواهد کرد برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان ما در دلتارخزردرارتباط باشید.
  • کابینت آبی‌رنگ سبک روستیک (Rustic): زمانی که از سبک روستیک حرف می‌زنیم یعنی وجود چوب، سنگ و المان‌های طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه‌تان است. به تنهایی استفاده از چوب آشپزخانه شما را دلگر می‌کند پیشنهاد ما ترکیب آن با کابینت آبی رنگ به همراه یک نورپردازی زیبا است. رنگ طبیعی چوب به همراه رنگ سردی مثل آبی ترکیب زیبایی است که از تجربه آن پشیمان نخواهید شد.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.