تزئین اتاق خواب با ریسه، ساده اما پر کاربرد و جذاب

 تزئین دیوار

مهم ترین عنصر در طراحی دکوراسیون هر اتاقی دیوار های آن هستند. دیوار ها به ترکیب هر فضا و دکوراسیونی شخصیت می‌بخشند، پس برای ایجاد کردن فضای منحصر به فرد در اتاق خود می‌توانید از ایده های استفاده از ریسه برای تزئین دیوار استفاده کنید. تزئین دیوار بیشترین تاثیر و جذابیت را در دکوراسیون داخلی اتاق شما می‌گذارد. دیوار ها بزرگترین قسمت های قابل مشاهده در هر اتاقی هستند و شما می‌توانید با کمک مجموعه ای از ریسه های تزئینی وسایل مورد نظر خود را از دیوار ها آویزان کنید تا دیوار هایتان ظاهری زیبا و دلنشین پیدا کنند.

 عکس روی ریسه

برای مثال در تزئین اتاق خواب با ریسه می‌توانید عکس هایی که در آن خاطرات شادی دارید و دیدن آن ها منجر به حسی خوب در شما می‌شود را انتخاب کنید و عکس ها را به هر صورتی منظم و نامنظم و یا به اشکال مختلفی همچون قلب و یا ستاره بر روی ریسه در کنار هم بچینید، سپس ریسه را به دیوار آویزان کنید. یادتان باشد ابعاد و تعداد عکس ها بسیار مهم هستند.

ریسه روی پارچه

یکی از راه های ساده دیگر برای تزئین دیوار اتاق شما با ریسه این است که اگر قسمتی از دیوار شما ضربه خورده است و نمی‌خواهید دوباره آن را رنگ کنید، آن قسمت را پارچه نصب کنید و روی پارچه را با این ریسه ها تزئین کنید. اما باید توجه داشته باشید که با دقت و ظرافت پارچه خود را انتخاب کرده باشید. همه ما از تصویر ستاره ها در شب لذت می بریم؛ حال تصور کنید این ستاره های کوچک زیبا در اتاق خوابمان حضورداشته باشند، این فضا برای شب نشینی با دوست هایتان و تماشای فیلم و لذت بردن از منظره ای شبیه به ستاره ها بسیار مناسب است.

ریسه روی صفحه مشبک

یکی دیگر از استفاده ها در تزیین اتاق خواب با ریسه این است که یک صفحه مشبک را بر روی یک تکه از دیوار نصب کنید. می‌توانید یک گالری دیواری زیبا خلق کنید و بر روی آن وسایل تزیینی که علاقه مند به دیدنشان هستید را قرار دهید، می‌تواند عکس ها، کارت پستال ها و نوشته های زیبایتان باشد و سپس برای تزیین بیشتر از ریسه های نورپردازی در کنار آن استفاده کنید و با یک اقدام ساده زیبایی بسیاری را به اتاق خواب خود هدیه کنید. بر روی این برد می‌تواند هیچ عکسی حضور نداشته باشد؛ می‌توانید از وسایلی که حس خوبی به شما می دهند و یا مطابق با رشته و موضوع کاریتان هستند استفاده کنید. این برد برای آن است که شما در تمام مدتی که داخل اتاق خواب هستید حس آرامش بیشتری داشته باشید پس همان طور که دوست دارید آن را پرکنید.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.